24 maja 1991 r. został zarejestrowany tytuł prasowy Foto-Kurier. Od tego czas formalnie mogliśmy już wydawać Foto-Kurier. Pierwsze wydanie Foto-Kurier można przejrzeć bezpłatnie, teraz w większym komforcie, również w zmodyfikowanej wersji e-kiosku na urządzenia mobilne.
Autorem pierwszego logotypu Foto-Kuriera był Ryszard Gieryszewski. W międzyczasie logotyp ewaluował. Do dziś pozostał z niego jedynie czarna kropka z obróconym kwadratem w środku, która stała się znakiem firmowym naszego wydawnictwa – Agencji Reklamowo-Wydawniczej Foto-Kurier. Powyżej prezentujemy okładkę pierwszego wydania Foto-Kuriera, który ujrzał światło dzienne w czerwcu 1991 r.
Wydanie
to jest
dostępne,
jako bezpłatne
w naszym
e-kiosku >>>
NOWY WYGLĄD e-kiosku
Z okazji 35-lecia zmieniliśmy m.in. wygląd e-kiosku na urządzeniach mobilnych. Dotychczasowy (patrz powyżej) wyświetlał 3 okładki na stronie. Niestety na część urzadzeń mobilnych brak było możliwości wyboru niektórych przycisków funkcyjnych. Co utrudniało korzystanie z e-kisoku w wersji mobilnej i wymuszało korzystanie jedynie z wersji na komputer stacjonarny.
Wreszcie udało się to zmienić
W wersji mobilnej serwisu szerokość okładek w środkowej kolumnie została powiększona. Teraz zamiast 3 mamy 2 okładki. Dzięki temu są one większe i łatwiej jest teraz wybrać opłacony numer wydania, przejrzeć go (oznaczony na zielono Przycisk ZOBACZ ONLINE) jak na screenie na następnej stronie.
