Natura w mieście – to temat czwartego etapu Ligi Foto-Kuriera 2026. Montaż powstał ze zdjęć: Andrzeja Bocheńskiego, Małgorzaty Gordon-Korpus, Juliana Łozińskiego, Pata Kosa, Dagmary Kwolek, Grzegorza Krzysztofika, Macieja Nowaka i Grzegorza Piaskowskiego. Oni już wgrali swoje zdjęcia. Zainspiruj się. Termin nadsyłania zdjęć mija 24 maja (do 23.59). Zapraszamy do rywalizacji. Tym razem nagrodą za pierwsze miejsce jest …