Dziś (9 maja) ok. godziny 5 rano ukradziono nam redakcyjną Hondę CR-V, jak na zdjęciach. Gdyby ktoś gdzieś widział to prosimy o kontakt. Może gdzieś komuś uda się zrobić zdjęcie. Prosimy o przesłanie informacji na adres redakcja@foto-kurier.pl lub na k.patrycy@foto-kurier.pl. Z góry dziękujemy za info.



Gdyby ktoś gdzieś widział taki samochód to prosimy o przesłanie zdjęcia lub o powiadomienie policji (112), z góry dziękujemy za pomoc.
OK. 9 rano powinno mu się skończyć paliwo, więc gdzieś będzie musiał zatankować, o ile już nie siedzi w jakiejś dziupli i nie jest rozbierany na części.
redakcja@foto-kurier.pl
k.patrycy@foto-kurier.pl
+48 725 667 553
Redakcja